myqrcodemenu.com Ücretsiz Qr Kodu Restoran Menü Oluşturucu myqrcodemenu.com Ücretsiz Qr Kodu Restoran Menü Oluşturucu Giriş Yap

Yasal Uyarılar ve Gizlilik Politikası

Yasal Uyarılar

CARDEPO, ziyaretçilerinin ve müsterilerinin bilgilerini korumak için gerekli, güncel tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. CARDEPO tarafından verilen tüm servisler Eyüp Sultan Mah. Yadigar Sk. A Blok No: 30-38A / 94 Sancaktepe / ISTANBUL adresinde kayıtlı CARFİN OTO BİLİSİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'NE aittir ve firmamız tarafından isletilir.

Firmamız, çesitli amaçlarla kisisel veriler toplayabilir. Asagıda, toplanan kisisel verilerin nasıl ve ne sekilde toplandıgı, bu verilerin nasıl ve ne sekilde korundugu KVKK ek sözlesme ile belirtilmiştir.

E-postalara dikkat edin. Tanımadıgınız kisilerden gelen (özellikle ilisiginde dosya bulunan) e-postaları açmayınız, CARDEPO'dan gelmis gibi görünüp, sizden kisisel bilgi isteyen e-postaları dikkate almayınız.

Kisisel bilgilerinizi kimseyle paylasmayınız.

Güncel anti-virüs ve güvenlik duvarı (firewall) programları kullanınız.

Bilgisayarınızda lisanslı programlar kullanınız.

Kisisel bilgilerinizi korumak için sadece güvenilir bilgisayarlar kullanınız.

Tarayıcınızın güncel oldugundan emin olunuz.

Gizlilik Politikası

1. Genel

Bundan böyle “CARDEPO” olarak anılacak, CARDEPO web sitesini ziyaret edenlerin gizliligini korumayı ilke olarak benimsemistir. Bu nedenle, isbu gizlilik beyanı (“Gizlilik Beyanı”), web sitemizi kullanırken kullanıcılara iliskin ne tür bilgilerin CARDEPO tarafından alındıgını, bunların nasıl kullanıldıgını ve korundugunu açıklamaktadır. Ayrıca isbu Gizlilik Beyanı çerçevesinde bu bilgilerin dogrulugunun sizin tarafınızdan nasıl denetlenebilecegi ve istediginizde CARDEPO'ya basvurarak bu bilgilerin silinmesini nasıl saglayabileceginiz belirtilmektedir. Söz konusu bilgilerin, mevcut ve geçerli olan veri koruma düzenlemelerine uygun olarak islenmesi ve kullanılması için gerekli olan her türlü islem CARDEPO tarafından yerine getirilecektir. Isbu Gizlilik Beyanı, CARDEPO sitesinden link verilmis baska siteler için geçerli degildir.

2. Kisisel bilgilerin toplanması, kullanımı ve islenmesi

Belirli bir kisiye ait kullanılacak ve islenecek bilgiler, yalnızca bu kisinin kendi istemiyle veri girmesi ya da bu hususta açıkça muvafakat vermesi halinde mümkündür. Veri girilmesi veya bu hususta açıkça muvafakat verilmesi, kisinin asagıda belirtilen sartlar ile mutabık oldugunun göstergesidir.

Sitemizi ziyaret ettiginizde, sistem yönetimi, istatistik ve “back up” uygulamalarının gerektirdigi bazı bilgiler sunucularımızda otomatik olarak depolanacaktır. Bu verilerin arasında Internet servis saglayıcınızın ismi, bazı durumlarda IP adresiniz, web gezgini yazılımınızın versiyonu, erisim saglanan bilgisayarın isletim sistemi, bize yönlendiren web sitesi,sitemizdeyken ziyaret ettiginiz diger siteler ve sitemizi bulmak için kullandıgınız arama sözcükleri bulunmaktadır. Duruma baglı olarak bu tür veriler, site ziyaretçisi hakkında bazı sonuçlar çıkarılmasını saglar. Ancak hiçbir kisisel bilgi bu çerçevede kullanılmayacaktır. Bu tür kisiye özel veriler sadece anonimlestirilerek kullanılabilir. CARDEPO´nun bu verileri dısarıdan bir hizmet saglayıcısına yönlendirmesi durumunda, verilerin, veri güvenligine iliskin mevcut yasal düzenlemeler çerçevesinde aktarılması için gerekli teknik ve organizasyonel islemler gerçeklestirilecektir.

Kendi isteginizle kisisel bilgilerinizin verilmesi halinde, CARDEPO, bu bilgileri yasada öngörülen veya ziyaretçinin muvafakat beyannamesinde belirtilen sınırlamalar dahilinde kullanacagını, isleme tabi tutulacagını veya aktarılacagını taahhüt eder. Söz konusu kisisel bilgilerinin üçüncü kisilere aktarımı, sadece adli ya da idari mercilerce öngörülmesi halinde söz konusu olacaktır.

Isbu Gizlilik Beyanı´na iliskin olası degisiklikler bu sayfada yayımlanacaktır. Bu çerçevede, size ait hangi bilgilerin saklandıgına ve bu bilgilerin nasıl kullanıldıgına dair güncel olarak bilgi almanıza olanak saglanacaktır.

3. Güvenlik

CARDEPO, size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır; dolayısıyla söz konusu bilgilerin herhangi bir kayıba, suistimale ya da degisiklige karsı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. CARDEPO'un, gerekli hizmeti size ulastırmak için bilgilerinize erisimi olan sözlesmesel ortakları, sözlesmesel yükümlülükleri çerçevesinde bu bilgileri gizli tutmak ve baska hiçbir amaçla kullanmamakla yükümlüdür. Bazı durumlarda kisisel bilgilerinizin CARDEPO baglı sirketleriyle paylasılması gerekecektir. Bu durumlarda da bilgileriniz gizli adledilecektir.

4. Çocuklara ait, kisiye dair bilgiler

CARDEPO web sitesinin yetiskinler tarafından kullanılması öngörülmüs olup, CARDEPO web sitesi çocuklara yönelik degildir. CARDEPO, 14 yasından küçük çocuklara iliskin bilgilerle ilgilenmemektedir. CARDEPO, söz konusu çocuklara, herhangi bir kisiye ait bilgileri göndermemeleri konusunda sitede uygun bir yerde açık yönlendirmelerde bulunacaktır. Ebeveynlerin ya da yasal velinin, gözetimleri altındaki çocukların herhangi bir kisiye iliskin bilgileri CARDEPO´ya ulastırıldıgına dair süpheleri olması halinde, eger söz konusu bilgilerin silinmesi isteniyorsa, asagıdaki adresten (6. Maddeye bkz.) derhal bizle irtibata geçmelerini rica ederiz. Böyle bir durumda, söz konusu bilgiler hiç vakit kaybetmeden silinecektir.

5. Web Izleme

Bu web sitesi Devtech teknolojisini kullanarak pazarlama ve optimizasyon amaçlı veri toplar ve saklar. Bu veriler anonimlestirilmis kullanıcı profilleri olusturmak için kullanılabilir. Çerezler ayarlanmıs olabilir. Kullanıcılarımız tarafından açık bir anlasma olmaksızın Devtech teknolojileri ile toplanan veriler kisisel bir ziyaretçinin kimligini belirlemek için kullanılmaz ve anonim herhangi diger kisisel bilgileri ile birlestirilmez.

6. Istekleriniz ve sorularınız

Depolanan bilgiler, yasal veya sözlesmesel dosyalama süresi sona erdiginde veya CARDEPO'nun artık gereksinimi kalmaması halinde CARDEPO tarafından silinecektir. Ancak, elbette siz istediginiz zaman size ait bilgilerin silinmesini talep edebilirsiniz. Ayrıca gelecekte, istediginiz zaman kisisel bilgilerinizin kullanım ya da isleme tabi tutulmasına dair muvakkatinizi geri çekebilirsiniz. Bu tür durumlarda ya da kisisel bilgilerinize ait diger tüm sorularınız konusunda elektronik posta yoluyla veri koruma sorumlusu olarak CARDEPO'ya danısabilirsiniz. Size ait bilgilerin saklanıp ve bu bilgilerin kullanım alanlarına iliskin sorularınız için bizimle yine aynı yöntemle temasa geçebilirsiniz. Dileklerinize anında yanıt vermek için elimizden gelen tüm çabayı gösterecegimizden emin olabilirsiniz.